Остави впечаток со Hyundai i10

Идеалниот градски автомобил!Совршениот автомобил за мали простори и големи моменти, Hyundai i10 ќе ве изненади со неговите перформанси, безбедност и поврзаност. Понуда за Hyundai i10 со 1.2 MPi мотор и 84 коњски сили, достапно во три нивоа на опрема - STYLE, PREMIUM и IMPRESSION совршен за тесни простори и градски гужви. ☑ Автоматски менувач

☑ 5+2 години гаранција 

☑ Можност за финансирање преку NLB Lease & GoПосетете го нашиот продажен салон на бул. Босна и Херцеговина бр.1 за повеќе информации!Количините се ограничени.PDF dokument | 0.4MB Ценовник Hyundai i10

hyundai-mk.mk користи колачиња и ја почитува Вашата приватност! Колачињата ги корисстиме за различни цели како што се функционалност на веб страната, за подобро искуство, интеграција со социјалните мрежи. Продолжувајќи ја вашата посета на веб страната, се согласувате да ги користиме колачињата, но не и личните податоци.