Мудра и сеопфатна заштита

Без оглед на каков ден ве чека, Santa Fe секогаш ќе ви даде одличен почеток. Без разлика дали сте соочени со вообичаена рутина или специјални прилики со кои сакате да го изненадат вашето семејство, со моделот Santa Fe, вие и вашето семејство ќе се движите лесно, удобно и луксузно. Работите се секогаш и на сите патишта подобри со новото Santa Fe.

 

Мудра и сеопфатна заштита

Повторно откривање на среќата.

Секој нов детал, видлив и скриен, во новиот Santa Fe е насочен кон една цел - семејството. Повторно подарете ја среќата на вашето семејство со луксузен дизајн кој ви го олеснува секојдневието, со внатрешен простор доволно голем за да ги прими сите ваши животни навики и напредната технологија што ќе ве заштити во секое време. Фокусирајте се на среќата на вашето семејство. Santa Fe ќе го стори останатото.

 

Повторно откривање на среќата.

Направете го секој ден посебен.

Santa Fe има совршен изглед кој остава ненадминлив впечаток на патот и го прави секој момент од вашиот ден брилијантен.

 

Направете го секој ден посебен.

Направете го секој ден удобен.

Внатрешноста на Santa Fe не само што е поголема, туку е и предвидена и наменета за целото семејство. Меката кожна површина на високата централна конзола е исто толку удобна како и фотелјата, додека уредно распоредените копчиња овозможуваат лесна контрола на различните функции.

 

Направете го секој ден удобен.

Cenovnik, tehničke karateristike, brošura

Dokument Naziv Link
PDF dokument | 0.45MB Hyundai Santa Fe Ценовник
PDF dokument | 0.45MB Hyundai Santa Fe Hybrid Ценовник
PDF dokument | 0.49MB Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid Ценовник
PDF dokument | 0.37MB Акциски ценовник Hyundai Santa Fe

hyundai-mk.mk користи колачиња и ја почитува Вашата приватност! Колачињата ги корисстиме за различни цели како што се функционалност на веб страната, за подобро искуство, интеграција со социјалните мрежи. Продолжувајќи ја вашата посета на веб страната, се согласувате да ги користиме колачињата, но не и личните податоци.