Месец на љубовта во Ми-Да Гранд Моторс!

ОВОЈ ФЕВРУАРИ МИ-ДА ГРАНД МОТОРС Е ВАШИОТ КУПИДОН!

Празничната понуда за време на месецот на љубовта во Ми-Да Гранд Моторс нуди акциска цена и подарок изненадување за купување црвен Hyundai Bayon.

Посетете го нашиот продажен салон на адреса МК ,, Босна и Херцеговина бр.1" Скопје 100, Северна Македонија и дознајте повеќе!

Работно време: Пон - Пет 08:00 - 17:00, Саб 10:00 - 14:00

Мобилен: +389 75437008

Телефон: +389 2 307 3103

E-mail: contact@hyundai-mk.mk

Понудата важи за возила на залиха. Количините се ограничени.hyundai-mk.mk користи колачиња и ја почитува Вашата приватност! Колачињата ги корисстиме за различни цели како што се функционалност на веб страната, за подобро искуство, интеграција со социјалните мрежи. Продолжувајќи ја вашата посета на веб страната, се согласувате да ги користиме колачињата, но не и личните податоци.